BİZE ULAŞIN
0546 782 39 83
E-MAIL
furkanpapagan00@gmail.com
ÇALIŞMA SAATLERİ
7 Gün 24 Saat

Hakkımızda

Konya’da baca temizliği, kanalizasyon temizliği ve petek temizliği alanında hizmet vermektedir. Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir. Firmamız; Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların baca temizliği, kanalizasyon temizliği, kombi temizliği ve petek temizliği taleplerini konusunda uzman profesyonel ekibiyle gerçekleştirmiştir. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz. Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur..

Misyonumuz

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Vizyonumuz

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.